Liga Konferencji: Lech Poznań zremisował z Dinamem Batumi w rewanżu

Liga Konferencji: Lec Poznań zremisował z Dinamem Batumi w rewanżu

Lech Poznań zremisował 1:1 na wyjeździe z Dinamem Batumi w rewanżowym spotkaniu drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Przed tygodniem mistrz Polski pokonał u siebie ekipę z Gruzji 5:0. Tym samym podopieczni Johna van den Broma zagrają w kolejnej rundzie.

W pierwszej części gry działo się niewiele. Dwie dobre interwencje zaliczył bramkarz "Kolejorza" Artur Rudko. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis.

Piłkarze Dinama otworzyli wynik spotkania w 64. minucie gry. Do siatki trafił Mate Vatsadze. 12 minut później do wyrównania doprowadził wprowadzony z ławki Alan Czerwiński. Remis utrzymał się do końca gry. Lech wygrał dwumecz 6:1.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie w Poznaniu zakończyło się zwycięstwem mistrza Polski aż 5:0. W kolejnej rundzie eliminacji Ligi Konferencji "Kolejorz" zmierzy się z islandzkim Vikingurem Reykjavik.

Dinamo Batumi - Lech Poznań 1:1 (0:0)

Bramki: Vatsadze 64 - Czerwiński 76