MLS: Karol Świderski z kolejnym trafieniem. Kamil Jóźwiak i Jan Sobociński na ławce (WIDEO)

Karol Świderski strzelił gola w meczu z DC United

Karol Świderski zanotował szóste trafienie w tym sezonie MLS. Polak wpisał się na listę strzelców w spotkaniu Charlotte FC - DC United. Zespół Świderskiego wygrał ten mecz 3:0. Z ławki rezerwowych nie podnieśli się Kamil Jóźwiak i Jan Sobociński.

Wynik spotkania w 13. minucie otworzył Steven Birnbaum. Amerykanin trafił do własnej bramki i tym samym dał prowadzenie ekipie Charlotte FC.

Świderski strzelił gola w 64. minucie. Piłka została dośrodkowana w pole karne gości. Następnie futbolówkę zgrał Bender Ben. Na strzał zdecydował się Yordy Reyna. Bramkarz obronił uderzenie, ale natychmiast do piłki dopadł Świderski. Polak bez problemu powiększył prowadzenie swojego zespołu.

Gwóźdź do trumny zespołu DC United wbił Quinn McNeill. Pochodzący ze Stanów Zjednoczonych piłkarz w 67. minucie zdobył ostatnią bramkę w tym spotkaniu.

Pod koniec meczu Świderski opuścił murawę. Jego miejsce zajął Daniel Rios. Kamil Jóźwiak i Jan Sobociński byli na ławce rezerwowych Charlotte FC podczas tego starcia, jednak żaden z nich nie pojawił się na boisku.