Anna Lewandowska wspierała swojego męża podczas prezentacji na Camp Nou

Anna Lewandowska pojawiła się na Camp Nou. Robert Lewandowski mógł liczyć na wsparcie swojej żony podczas prezentacji przed kibicami "Dumy Katalonii".

Lewandowski został zaprezentowany na Camp Nou jako piłkarz Barcelony 5 sierpnia 2022 roku. Na stadionie w stolicy Katalonii czekały na niego tysiące kibiców. Na murawie pojawiła się również jego żona. Na swoim koncie na Instagramie Lewandowska opublikowała wideo z prezentacji byłego piłkarza Bayernu Monachium.

Lewandowska zapozowała także do wspólnego zdjęcia z resztą rodziny kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski, która przybyła do Katalonii.

Zaznaczmy, że Lewandowski ma już za sobą pierwsze mecze w nowym klubie. Swój debiut zaliczył w towarzyskim meczu przeciwko Realowi Madryt. Wtedy był na boisku przez całą pierwszą połowę. Lewandowski na murawę wybiegł także w starciu z Juventusem. Xavi zmienił go w 62. minucie starcia. Polak nie strzelił jeszcze ani jednej bramki w brawach Barcelony.

Debiut Roberta Lewandowskiego na legendarnym Camp Nou już w niedzielę o 19:55 w meczu z Pumas UNAM. Transmisja tego meczu tylko w Polsat Sport.