UFC Vegas 59: Michał Oleksiejczuk zwycięski. Nokaut w pierwszej rundzie

Sporty walki
UFC Vegas 59: Michał Oleksiejczuk zwycięski. Nokaut w pierwszej rundzie
fot. Polsat Sport

W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu walkę podczas gali UFC 59 Vegas stoczył Michał Oleksiejczuk. Rywalem Polaka był Amerykanin Sam Alvey. Oleksiejczuk znokautował go już w pierwszej rundzie.

Polski zawodnik od początku pojedynku postawił na agresywną taktykę. 27-latek przejął inicjatywę i obijał przeciwnika. Starał się też spychać go w kierunku siatki, jednocześnie prezentując kolejne kombinacje ciosów. Były to przede wszystkim uderzenia proste, przedzielone niekiedy sierpowymi.

 

ZOBACZ TAKŻE: Conor McGregor zadebiutuje w Hollywood. Zagra w remake'u filmu "Wykidajło"

 

Zanim upłynęła pierwsza minuta walki, Alvey znalazł się na deskach. Oleksiejczuk próbował już na tym etapie zakończyć pojedynek, ale 36-letni Amerykanin zdołał jeszcze wyjść z opresji. Co się jednak odwlecze, to nie uciecze. Kilkadziesiąt sekund później Polak wyprowadził celne uderzenie na podbródek, które obaliło rywala. Sędzia postanowił przerwać walkę. Całość trwała minutę i 56 sekund.

 

Dla Oleksiejczuka był to debiut w kategorii średniej. Poprzednie walki dla federacji UFC toczył w wadze do 93 kilogramów.

 

 

Jakub Żelepień/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie