Karolina Wójcik zawalczy o kontrakt w UFC. Ostre spięcie na ważeniu (WIDEO)

Sporty walki
Karolina Wójcik zawalczy o kontrakt w UFC. Ostre spięcie na ważeniu (WIDEO)
fot. Twitter
Karolina Wójcik zawalczy o spełnienie marzeń w UFC.

Nie tak dawno oglądaliśmy Karolinę Wójcik w klatce KSW, a już niebawem możemy zobaczyć ją w UFC. Aby do tego doszło, Polka musi wygrać efektownie z Sandrą Lavado podczas gali Dana White's Contender Series w Las Vegas. Emocji z pewnością nie zabraknie, o czym mogą świadczyć już wydarzenia, które miały miejsce podczas ważenia.

Rywalką Karoliny "Polish Assassin" Wójcik będzie Peruwianka. Obie zawodniczki zmieściły się w limicie wagowym kategorii słomkowej. Polka okazała się minimalnie lżejsza.

 

Stawka walki będzie ogromna, więc nic dziwnego, że u obu pań pojawiło się wiele emocji, niekoniecznie pozytywnych. Podczas ważenia doszło między nimi do ostrej wymiany zdań, a niewiele brakowało, by skończyło się na rękoczynach. W ostatniej chwili fighterki zostały rozdzielone i odprowadzone ze sceny.

 


Wójcik wygrała osiem z dziesięciu zawodowych pojedynków w swojej karierze. Ostatnio pokonała Aleksandrę Rolę i Sylwię Juśkiewicz w KSW oraz Marię Ribeiro w organizacji Brave. Ostatnią porażkę poniosła 28 września 2019 roku z Eweliną Woźniak na gali Contenders Norwich 27.

Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Eksperci o gali KSW Colosseum 2

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie