Liga Mistrzów: Sturm Graz - Dynamo Kijów. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Dynamo Kijów z Tomaszem Kędziorą w składzie jedzie do południowo-wschodniej Austrii bronić wywalczonej przed tygodniem jednobramkowej zaliczki. Czy Sturm Graz odrobi straty i wyrzuci ukraiński zespół za burtę Champions League? Relacja na żywo z meczu Sturm Graz - Dynamo Kijów na Polsatsport.pl.

Pierwsza odsłona tej rywalizacji miała miejsce w ubiegłą środę na Stadionie Miejskim w Łodzi. Korzystające z łódzkiego obiektu Dynamo nie było zbyt gościnne i nie pozwoliło przyjezdnym z Graz osiągnąć korzystnego rezultatu. Po wyrównanym starciu, w którym żadna z ekip nie osiągnęła optycznej przewagi, gracze z Kijowa zwyciężyli 1:0. Jedyną bramkę zdobył Oleksandr Karavaev w 28. minucie spotkania. Tomasz Kędziora rozegrał całe spotkanie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Dynamo Kijów w Łodzi

 

Taki wynik nie stawia z pewnością podopiecznych Christiana Ilzera na straconej pozycji, ale to jednak zespół z Ukrainy jest dużo bardziej zaprawiony w bojach na europejskim szczeblu. 

 

Kto awansuje do ostatniej rundy eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów? Odpowiedź poznamy we wtorkowy wieczór na Merkur-Arenie w Graz.

 

Relacja na żywo z meczu Sturm Graz - Dynamo Kijów na Polsatsport.pl. Początek o godz. 20:30. 

Frank Dzieniecki, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie