ATP w Montrealu: Hubert Hurkacz/Jan Zieliński - Daniel Evans/John Peers. Transmisja TV i stream online

Gdzie obejrzeć mecz Hubert Hurkacz/Jan Zieliński - Daniel Evans/John Peers?

Przed nami kolejny mecz Huberta Hurkacza i Jana Zielińskiego podczas rywalizacji deblowej na turnieju ATP w Montrealu. Polka para w półfinale stanie naprzeciwko duetu Daniel Evans - John Peers. Kto awansuje do finału? Transmisja meczu Hubert Hurkacz/Jan Zieliński - Daniel Evans/John Peers w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

W poprzednim meczu na kortach w Kanadzie Hurkacz i Zieliński mierzyli się z parą Jean-Julien Rojer - Marcelo Arevalo-Gonzalez. Pierwszy set tego starcia był wyrównany. Obie pary przegrały po jednym ze swoich gemów serwisowych. Dlatego o wyniku pierwszej partii musiał zadecydować tie-break. Polacy wygrali go 7:2.

Druga odsłona tego meczu ułożyła się po myśli Hurkacza i Zielińskiego. Rojer i Arevalo-Gonzalez zostali przełamani, ale nie byli w stanie wygrać żadnego z gemów serwisowych przeciwników. Dzięki temu polscy tenisiści zwyciężyli w drugim secie 6:4 i awansowali do kolejnego etapu rywalizacji.

Teraz naprzeciwko nich stanie duet Evans - Peers. Poprzednie starcie angielsko-australijskiej pary trwało prawie dwie godziny. Marcel Granollers-Pujol oraz Horacio Zeballos musieli uznać wyższość rywali. Spotkanie zakończył o się triumfem Evansa i Peersa 2:0 (7:6, 7:6).

Transmisja meczu Hubert Hurkacz/Jan Zieliński - Daniel Evans/John Peers w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek spotkania około godziny 4:00 w niedzielę.