Eredivisie: PSV Eindhoven rozbiło Go Ahead Eagles

Piłkarze PSV Eindhoven zgodnie z planem dopisali sobie komplet punktów w drugiej kolejce Eredivisie. Pokonali bowiem na wyjeździe Go Ahead Eagles 5:2.

Wynik otworzył Luuk de Jong. Na zegarze nie wybiła jeszcze piętnasta minuta, kiedy wyrównał Isac Lidberg. Jeszcze przed przerwą, w doliczonym czasie gry, goście zadali kolejne dwa ciosy. Mieli ułatwione zadanie, ponieważ w międzyczasie z boiska za czerwoną kartkę wyleciał Mats Deijl.

W drugiej połowie kibice zobaczyli kolejne gole. Ostatecznie, goście wygrali 5:2. Dla PSV Eindhoven było to drugie ligowe zwycięstwo w tym sezonie.

Go Ahead Eagles - PSV Eindhoven 2:5 (1:3)

Bramki: Isac Lidberg 14, Oliver Edvardsen 80 - Luuk de Jong 3, Xavi Simons 45+3, 76, Armando Obispo 45+10, Joey Veerman 89

Czerwona kartka: Mats Deijl (32, Go Ahead Eagles, za faul)