Finały Beach Pro Tour w Hamburgu. Gdzie obejrzeć?

Czas wyłonić najlepsze pary Beach Pro Tour w Hamburgu. O zwycięstwo w turnieju powalczą Michał Bryl i Bartosz Łosiak. Ich rywalami w finale będą Alexander Brouwer i Robert Meeuwsen z Holandii. Transmisja finałów Beach Pro Volley Tour w Hamburgu w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

W sobotnim półfinale polski duet okazał się lepszy od innych Holendrów - Stefana Boermansa i Matthew Immersa. Bryl i Łosiak wygrali w dwóch setach i zapewnili sobie awans do finału. Warto dodać, że będzie to ich czwarty występ w finale Beach Pro Tour w tym sezonie, ale pierwszy w zawodach rangi Elite16. Do tej pory wygrywali w Tlaxcali, Dausze i Espinho.

Natomiast Holendrzy udział w meczu finałowym zapewnili sobie poprzez wygraną z Niemcami Clemensem Wicklerem i Nilsem Ehlersem. Brouwer i Meeuwsen zwyciężyli w dwóch setach. Już wiadomo, że holenderska para sięgnie po trzeci medal w tym sezonie Elite16. Do tej pory wywalczyli srebro w Rosarito i brąz w Ostrawie.

Warto wspomnieć, że w niedzielę rozegrany zostań finał rywalizacji pań. Dojdzie w nim do szwajcarsko-amerykańskiego starcia. Nina Brunner i Tanja Huberli zagrają z Kelly Chang i Bets Flint.

Plan transmisji meczów Beach Pro Tour w Hamburgu:

11:00 - Barbara/Carol - Borger/Sude (mecz o trzecie miejsce w turnieju kobiet) - Polsat Sport Extra, Polsatsport.pl.

12:00 - Brunner/Huberli - Cheng/Flint (finał turnieju kobiet) - Polsatsport.pl

14:00 - Ehlers/Wickler - Boermans/Immers (mecz o trzecie miejsce w turnieju mężczyzn) - Polsatsport.pl

15:00 - Brouwer/Meeuwsen - Bryl/Łosiak (finał turnieju mężczyzn) - Polsatsport.pl