Kolejny gol Dawida Kownackiego w drugiej lidze niemieckiej

Dawid Kownacki

Dawid Kownacki zdobył drugą bramkę w tym sezonie niemieckiej 2. ligi piłkarskiej, a jego Fortuna Duesseldorf zremisowała u siebie z Greuther Fuerth 2:2 w meczu 4. kolejki. Debiut w ekipie gospodarzy zaliczył Michał Karbownik.

Kownacki, który rozegrał całe spotkanie, trafił do siatki gości w 72. minucie (wówczas na 2:1).

Polski piłkarz, uczestnik mistrzostw świata 2018, wrócił latem do Fortuny po wypożyczeniu do Lecha Poznań.

Natomiast w końcówce spotkania, od 90. minuty, w ekipie Fortuny grał też Karbownik - były piłkarz m.in. Legii Warszawa, wypożyczony niedawno z angielskiego Brighton and Hove Albion.

Fortuna z dorobkiem siedmiu punktów zajmuje ósme miejsce w tabeli 2. Bundesligi.