Liga Mistrzów: Rangers FC - PSV Eindhoven. Relacja i wynik na żywo

Rangers FC zmierzy się z ekipą PSV Eindhoven w pierwszym meczu czwartej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Który zespół przybliży się do awansu? Relacja i wynik na żywo meczu Rangers FC - PSV Eindhoven na Polsatsport.pl.

W poprzedniej rundzie eliminacji ekipa Rangers FC stanęła naprzeciwko zespołu Royale Union SG. Początek tej rywalizacji nie ułożył się po myśli wicemistrzów Szkocji. Przegrali pierwszy mecz 0:2. W drugim spotkaniu musieli zatem odrobić straty, by zapewnić sobie awans. Piłkarze klubu z Glasgow zwyciężyli w rewanżu 3:0. Bramki w tym starciu zdobyli: James Tavernier, Antonio Colak oraz Malik Tillman. Tym samym szkocka ekipa awansowała do czwartej rundy eliminacji największego europejskiego pucharu.

Natomiast piłkarze PSV, by przybliżyć się do awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów, musieli pokonać drużynę AS Monaco. W pierwszym meczu tych zespołów padł remis 1:1. W drugim starciu po 90 minutach na tablicy wyników widniały dwie dwójki. Przez to o zwycięzcy tej rywalizacji musiała zadecydować dogrywka, w której lepsze okazało się PSV. Decydującego gola w 109. minucie strzelił Luuk de Jong.

Drużyny Rangers FC - PSV Eindhoven ostatni raz spotkały się ze sobą podczas eliminacji Ligi Europy w 2011 roku. Wtedy awans zapewniła sobie holenderska ekipa.

Relacja i wynik na żywo meczu Rangers FC - PSV Eindhoven na Polsatsport.pl. Początek od godziny 21:00.