Wojciech Janas zdradził receptę na pokonanie reprezentacji Polski

Siatkówka
Wojciech Janas zdradził receptę na pokonanie reprezentacji Polski
fot. Polsat Sport

W czwartek rozpoczyna się Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, w którym Polacy zagrają z Iranem, Argentyną i Serbią. W sztabie szkoleniowym "Persów" jest Polak, Wojciech Janas, który zdradził receptę na pokonanie "Biało-Czerwonych".

Marta Ćwiertniewicz: Polski akcent w reprezentacji Iranu - Wojciech Janas, trener przygotowania fizycznego tejże kadry. Doskonale zna Pan realia Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, razem z reprezentacją Polski brał Pan w nim udział. Jakie są Pana wspomnienia związane z tym turniejem?

 

Wojciech Janas: To był najważniejszy turniej, bo odbywał się w ostatnim momencie przed najważniejszymi imprezami. Czy to lecieliśmy na Puchar świata, igrzyska, mistrzostwa świata, to najważniejszy przed był Memoriał Wagnera. Tam granie było na 100% i atmosfera była zawsze gorąca.

 

Mecze Polska - Iran rządzą się swoimi prawami i zawsze są bardzo gorące.

 

I zawsze kończą się tie-breakiem. Mam nadzieję, że tym razem też tak będzie. Przede wszystkim dla kibiców. Wierzę, że przyjdzie cała hala, bo większość naszych graczy jest pierwszy raz na tak dużej arenie i mam nadzieję, że będą mogli pokazać się przed tutejszą publicznością.

 

W kilku słowach, jaka jest recepta Iranu na zwycięstwo z Polską?

 

Mocno zagrywać, mocno zagrywać i jeszcze mocniej zagrywać.

 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie