WTA w Cincinnati: Iga Świątek - Madison Keys. Kiedy mecz? O której godzinie?

Iga Świątek

Przed Igą Świątek mecz trzeciej rundy podczas turnieju WTA w Cincinnati. Rywalką Polki znów będzie zawodniczka gospodarzy - Madison Keys. Kiedy mecz Iga Świątek - Madison Keys? O której godzinie mecz Iga Świątek - Madison Keys?

W drugiej rundzie rywalizacji w Ohio polska tenisistka pokonała inną Amerykankę - Sloane Stephens. Po godzinie i 39 minutach gry na tablicy wyników widniał rezultat 6:4, 7:5 dla raszynianki.

Najbliższa przeciwniczka Świątek, Madison Keys, zajmuje obecnie 24. miejsce w rankingu WTA. W środę dość niespodziewanie wyeliminowała Łotyszkę Jelenę Ostapenko 2:0 (6:4, 7:5). Dotychczas Świątek i Keys miały przyjemność zmierzyć się ze sobą dwukrotnie. Oba te pojedynki,  bez straty choćby jednego seta, wygrała Polka.

Turniej WTA w Cincinnati jest dla większości zawodniczek ostatecznym sprawdzianem przed nadchodzącym US Open, które rozpoczyna się już 29 sierpnia.

Kiedy mecz Iga Świątek - Madison Keys? O której godzinie mecz Iga Świątek - Madison Keys?

Mecz Iga Świątek -Madison Keys odbędzie się w czwartek 18 sierpnia o godz. 19:00 czasu polskiego.