Karol Kłos przerwał dyskusję w studiu! Chciał jak najszybciej udzielić wywiadu (WIDEO)

Polscy siatkarze pokonali 3:0 Argentyńczyków w drugim spotkaniu XIX Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Tym samym Biało-Czerwoni zapewnili sobie zwycięstwo w turnieju. Po meczu wywiadu udzielił Karol Kłos, lecz środkowy reprezentacji Polski musiał pospieszyć ekspertów, aby ci przerwali dyskusję w studiu.

Reprezentant Polski podbiegł do studia Polsatu Sport i poprosił o chwilę przerwy. Kłosowi bardzo spieszyło się, aby udzielić wywiadu Marcie Ćwiertniewicz.

W wywiadzie jeden z najbardziej doświadczonych siatkarzy reprezentacji Polski podkreślił, że ciągle czuje się "zardzewiały" i chciałby zagrać jeszcze w kilku meczach, żeby wrócić na właściwe tory. Jednocześnie zaznaczył, że on i jego koledzy powoli się regenerują po wymagającym obozie w Spale. Ponadto zwrócił uwagę na elementy, które w jego odczuciu są wciąż do poprawy.

- Chciałbym dołożyć więcej bloków. Jestem zadowolony z zagrywki. Nie było asów, ale były "breaki" - zaznaczył.

Kłos miał okazję rywalizować przeciwko Facundo Conte, z którym występował w PGE Skrze Bełchatów. Reprezentant Polski podkreślił, że ma bardzo dobre relacje z Argentyńczykiem.

- Facundo to mój przyjaciel i brat. Fajnie było się spotkać. Mam nadzieję, że będę miał trochę czasu, żeby z nim pogadać. Obiecaliśmy sobie, że po mistrzostwach świata wymienimy się koszulkami.

Cała rozmowa w poniższym materiale wideo.