Memoriał Wagnera 2022: Iran - Serbia. Transmisja TV i stream online

Przed nami drugi dzień rywalizacji w XIX Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. W pierwszym piątkowym meczu Iran zmierzy się z Serbią. Obie drużyny rozpoczęły turniej od porażki. Transmisja meczu Serbia - Iran w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

W czwartek Irańczycy zmierzyli się z Polakami. Ekipa z Azji musiała uznać wyższość Biało-Czerwonych, którzy wygrali w trzech setach. W starciu z Serbią Irańczycy powalczą o pierwszą wygraną w turnieju. Warto dodać, że reprezentacja Iranu jak dotąd ani razu nie stała na podium Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.

Z kolei Serbowie dwukrotnie byli trzeci i raz drudzy. Tegoroczne zmagania rozpoczęli jednak od porażki 1:3 z Argentyną. Serbowie wygrali tylko drugiego seta. Ostatnią partię przegrali do 18.

Mecz Iran - Serbia będzie pierwszym wtorkowym spotkaniem XIX Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. W drugim starciu Polska zagra z Argentyną.

Transmisja meczu Iran - Serbia w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o 17:30.