MotoGP w Austrii: Transmisja i stream online

Moto

Dwa tygodnie temu, po długiej przerwie wakacyjnej, zawodnicy zafundowali nam wspaniałe ściganie na torze Silverstone w Wielkiej Brytanii. Pokaz siły Ducati, zwycięstwo Francesco Bagnaii i walka Aleixa Espargaro z bólem, były głównymi elementami wielkiego ścigania w Anglii. Transmisje z GP Austrii na Polsatsport.pl.

Przed weekendem w Austrii wszystkie oczy skierowane są tradycyjnie w stronę KTMa, austriackiego producenta, który właśnie tutaj miał ogłosić składy ekip MotoGP na kolejne sezony. Jak na razie cisza i niech tak pozostanie do końca niedzielnego ścigania, gdyż niepotrzebne są zawodnikom wiadomości w trakcie sesji, które mogą całkowicie zaburzyć koncentrację i motywację, jak to miało miejsce z Danilo Petruccim i Ikerem Lecuoną w zeszłym roku.


Tor, na którym rywalizować będą najszybsi motocykliści świata, zwykł sprzyjać włoskiemu producentowi z Bolonii, ale także marce KTM. Właściciele toru w konsultacji z zawodnikami oraz organizatorem cyklu mistrzostw świata, zdecydowali się na przebudowę obiektu, który mimo, że spektakularny, okazywał się być równie niebezpiecznym. Dodatkowa szykana między zakrętami jeden i trzy ma spowodować, że tor będzie bezpieczniejszy. Pytanie, czy taka zmiana zmieni układ sił i da szansę na walkę o zwycięstwo zawodnikom Yamahy czy Suzuki.


Ostatnie dwa wyścigi nie były optymalne dla lidera mistrzostw, czyli Fabio Quartararo. Zero punktów w Holandii i kłopoty w Anglii pokazują niemoc Yamahy. Na pomoc przyjść może pogoda. Już w czwartek, podczas spotkania z Markiem Marquezem, nad torem przetoczyła się nawałnica, skutecznie przerywając rozmowę o przyszłości Hondy. Pogoda w ten weekend ma być bardzo niestabilna. Czy deszcz pokrzyżuje plany Ducati i KTMa? Czy do walki o zwycięstwo włączy się Aprilia?


Transmisje z GP Austrii na Polsatsport.pl i Polsat Box Go od piątku do niedzieli. Wyścigi na żywo w Polsacie Sport News.

Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Kronika Rajdu Dakar - 16.01

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie