European League of Football: Spektakularne zwycięstwo Panthers Wrocław

Panthers Wrocław wygrali z Leipzig Kings 41:37 w wyjazdowym spotkaniu 12. kolejki European League of Football.

Panthers Wrocław wygrali z Leipzig Kings 41:37 w wyjazdowym spotkaniu 12. kolejki European League of Football. Wrocławska drużyna odwróciła losy spotkania w samej końcówce.

"Pantery" dobrze rozpoczęły spotkanie triumfując w pierwszej połowie 28:18. Wydawało się, że druga połowa spotkania również przebiegnie w perspektywie spokojnego prowadzenia wrocławian, ale tak się nie stało. Gospodarze szybko objęli prowadzenie, a Panthers musieli walczyć o wynik do ostatnich chwil meczu. W ostatnich minutach zapisali jednak kolejne punkty na swoim koncie i cieszyli się zwycięstwem w całym spotkaniu z wynikiem 41:37.

Panthers Wrocław po 12. kolejce zajmują trzecie miejsce w konferencji północnej z czterema zwycięstwami na koncie. Ich rywale - Lepizig Kings są na czwartym miejscu z dwiema wygranymi. Wyższe lokaty zajmują kolejno Berlin Thunder oraz Hamburg Sea Devils.