Kozerki Open: Zhizhen Zhang - Tomas Machac. Transmisja TV i stream online

Gdzie obejrzeć mecz Zhizhen Zhang - Tomas Machac?

Przed nami finał turnieju Kozerki Open. W ostatnim spotkaniu podczas tegorocznej rywalizacji naprzeciwko siebie staną Zhizhen Zhang - Tomas Machac. Który z zawodników sięgnie po zwycięstwo? Transmisja meczu Zhizhen Zhang - Tomas Machac w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Zhang podczas rywalizacji w Kozerkach przegrał tylko dwa sety. Jedną partię przegrał w pierwszej rundzie, kiedy jego przeciwnikiem był Maxime Janvier. Zwycięstwem 2:1 zakończył się również mecz chińskiego tenisisty w ćwierćfinale. Wtedy naprzeciwko niego stanął Robin Haase. W pozostałych dwóch spotkaniach 25-latek nie stracił seta.

Mimo to Machac może pochwalić się lepszymi wynikami podczas tegorocznego turnieju w Kozerkach. Żaden z rywali, który do tej pory rywalizował z Czechem na polskich kortach, nie był w stanie wygrać ani jednego seta. Czy Machac w finale rywalizacji również zdoła sięgnąć po zwycięstwo, nie przegrywając partii?

Challenger ATP jest kontynuacją dotychczasowych imprez ITF M15 o nazwie Kozerki Open, rozgrywanych pod Grodziskiem Mazowieckim w poprzednich sezonach, również zaliczanych do LOTOS PZT Polish Tour – Narodowy Puchar Polski. W poprzednim sezonie odbył się tutaj też kobiecy ITF W60 o tej samej nazwie, a rywalizacja toczyła się wówczas na kortach ziemnych.

Transmisja meczu Zhizhen Zhang - Tomas Machac w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 15:00.