Robert Lewandowski zachwycony po meczu z Realem Sociedad. Tak go skomentował

Robert Lewandowski był bohaterem FC Barcelona w meczu z Realem Sociedad.

Obchodzący w niedzielę 34. urodziny Robert Lewandowski strzelił dwa gole dla Barcelony - swoje pierwsze w lidze hiszpańskiej. "Duma Katalonii" pokonała na wyjeździe Real Sociedad San Sebastian 4:1. Już po ostatnim gwizdku sędziego "Lewy" w mediach społecznościowych krótko podsumował to, co się wydarzyło.

Lewandowski trafił do siatki już w 45. sekundzie , otwierając wynik spotkania, jak również w 68. minucie - wówczas na 3:1.

Oprócz niego bramki dla Barcelony zdobyli Francuz Ousmane Dembele (66.) oraz niezwykle utalentowany, ale trapiony kontuzjami Ansu Fati (79.), który - choć wszedł na boisko dopiero w 64. minucie - zaliczył również dwie asysty. Przy golu Fatiego duży udział miał Lewandowski, choć część źródeł nie zapisało tego jako asysty.

W mediach społecznościowych "Lewy" podsumował mecz krótko. "Co za noc!" - napisał kapitan reprezentacji Polski.