Liga Mistrzów: Benfica - Dynamo Kijów. Relacja i wynik na żywo

Czas na ostatnie rozstrzygnięcia w eliminacjach Ligi Mistrzów. Benfica po zwycięstwie nad Dynamem Kijów Tomasza Kędziory w pierwszym meczu 4. rundy Ligi Mistrzów, jest już o krok od zakwalifikowania się do fazy grupowej Champions League. Czy piłkarze prowadzeni przez Rogera Schmidta postawią kropkę nad "i"? Relacja i wynik na żywo z meczu Benfica - Dynamo Kijów na Polsat Sport.pl.

Trzeci zespół poprzednich rozgrywek Primeira Ligi rozpoczął eliminacje do Ligi Mistrzów od trzeciej rundy. W niej spotkał się z wicemistrzem Danii FC Midtjylland i jak się okazało był to jednostronny dwumecz. W Lizbonie "Orły" wygrały 4:1, a w rewanżu 3:1.

Z kolei piłkarze Dynama wzięli udział już w drugiej rundzie eliminacji, w której zmierzyli się z Fenerbahce. W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis, natomiast w drugim po upływie dziewięćdziesięciu minut widniał wynik 1:1. O awansie do decydującej fazy zdecydowała dogrywka. Gola na wagę zwycięstwa strzelił dla Ukraińców Oleksandr Karavaev.

Pierwsze spotkanie rozegrane w Łodzi między Dynamem Kijów a Benfiką zakończyło się zwycięstwem przyjezdnych. Do bramki strzeżonej przez Georgiego Bushchana trafiali Brazylijczyk Gilberto i Portugalczyk Goncalo Ramos.

Czy Tomasz Kędziora i spółka będą w stanie odmienić losy dwumeczu? Relacja i wynik na żywo z meczu Benfica - Dynamo Kijów na Polsatsport.pl. Początek o 21:00.