Magazyn MLS. Transmisja

Gdzie obejrzeć magazyn MLS?

Przed nami kolejna odsłona magazynu Major League Soccer. Podsumujemy wszystkie najważniejsze wydarzenia z ostatnich meczów za oceanem. Transmisja magazynu MLS w Polsacie Sport Extra, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go.

Za nami kolejna runda rywalizacji w amerykańskiej lidze, a co za tym często idzie, kolejne gole strzelone przez polskich napastników. Tym razem z dobrej strony zaprezentował się Patryk Kilmala. 24-latek w meczu z FC Cincinnati w 24. minucie wykorzystał rzut karny. Była to jedyna bramka zdobyta przez zespół New York Red Bulls w tym starciu. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Podczas ostatniej kolejki MLS na boisku mogliśmy oglądać także trzech polskich piłkarzy występujących w Charlotte FC. Zarówno Karol Świderski, jak i Jan Sobociński wyszli w pierwszym składzie na starcie z zespołem Orlando City. Kamil Jóźwiak na boisku pojawił się natomiast w drugiej połowie i brał udział w akcji, która doprowadziła do zdobycia bramki przez jego zespół. Charlotte FC przegrało ten mecz 1:2.

Kto najlepiej zaprezentował się podczas ostatnich zmagań za oceanem? W których meczach padły najładniejsze bramki? Odpowiedź m.in. na te pytania znajdziecie w magazynie MLS.

Transmisja magazynu MLS w Polsacie Sport Extra, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go. Początek od godziny 20:00.