ATP w Winston-Salem: Jan Zieliński/Hugo Nys - Lloyd Glasspool/Harri Heliovaara. Relacja i wynik na żywo

Jan Zieliński i Hugo Nys staną przed szansą awansu do finału debla tenisowego turnieju ATP w Winston-Salem. Rywalami polsko-monakijskiego duetu będzie para Lloyd Glasspool/Harri Heliovaara. Relacja i wynik na żywo z meczu Zieliński/Nys - Glasspool/Heliovaara na Polsatsport.pl.

Za Zielińskim i jego partnerem już dwa zwycięstwa w turnieju. W 1/8 finału polsko-monakijska para bez straty seta uporała się z Brazylijczykiem Rafaelem Matosem i Davidem Vegą Hernandezem. W kolejnym spotkaniu nie było już tak łatwo. Chorwat Nikola Mektic i jego rodak Mate Pavic postawili trudne warunki, zwyciężając w pierwszej partii 7:6. Z kolei w drugiej, w takim samym stosunku wygrał Polak i Monakijczyk. O awansie zdecydował trzeci set, wygrany przez naszego tenisistę i jego kolegę 10-7.

Glasspool i Heliovaara rozpoczęli turniej w Winston-Salem od przegranego seta z parą Skander Mansouri/Matthew Thomson. Kolejne dwie odsłony padły jednak łupem brytyjsko-fińskiego duetu, który w następnym meczu nie dał szans Portugalczykowi Francisco Cabralowi i Chorwatowi Franco Skugor, zwyciężając 6:4, 6:3.

Co ciekawe Zieliński i Nys mieli już okazję spotkać się z Glasspoolem i Heliovaarą. Pod koniec maja bieżącego roku górą byli rywale 25-letniego Polaka. Jak będzie tym razem?

Relacja i wynik na żywo z meczu Zieliński/Nys - Glasspool/Heliovaara na Polsatsport.pl. Początek o 21:00.