Magazyn Koloseum - 25.08. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Magazyn Koloseum - 25.08. Transmisja TV i stream online
Fot. Polsat Sport
Magazyn Koloseum - 25.08. Transmisja TV i stream online

Po dwóch miesiącach przerwy powraca magazyn sportów walki Koloseum. Głównymi tematami najnowszego wydania będą gale PBP 9 i FEN 41. Cofniemy się również do wydarzeń z zeszłego weekendy i gali UFC 278. Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport News, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go.

W części poświęconej pięściarstwu gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Pawła Wyrobka będą Marcin Siwy - bohater walki wieczoru gali Polsat Boxing Promotions 9, Fiodor Łapin - wiceprezes PBP oraz Przemysław Saleta - ekspert Polsatu Sport. Zgromadzeni w studiu goście porozmawiają o zbliżającej się gali PBP, która już za dwa tygodnie odbędzie się w Częstochowie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Jak wyglądała ostatnia walka Ekateriny Shakalovej? (WIDEO) 

 

Ponadto wirtualnie połączymy się z Kamilem Sokołowskim - rywalem Siwego w main evencie PBP 9. Zajrzymy również za kulisy przygotowań do walki Nikodema Jeżewskiego oraz trenujących w Warszawie młodych zawodników grupy. 

 

Z kolei w części poświęconej MMA w studiu pojawią się prezes FEN Paweł Jóźwiak, rzecznik organizacji Jakub Borowicz i ekspert Polsatu Sport Tomasz Marciniak. Tematem dyskusji będzie nadchodząca gala FEN 41 w Mrągowie. Poza tym posłuchamy rozmowy z uczestniczką walki wieczoru gali - Ekateriną Shakalovą. Połączymy się również z Marcinem Tyburą, który w miniony weekend odniósł cenne zwycięstwo nad Aleksander Romanowem na gali UFC 278 w Salt Lake City.  Występowi najlepszego polskiego zawodnika kategorii ciężkiej i walce wieczoru pomiędzy Kamaru Usmanem a Leonem Edwardsem przyjrzy się Bartłomiej Stachura z portalu Lowking.pl. 

 

Dodatkowo na widzów czeka łączenie z Karoliną Kowalkiewicz, która w listopadzie ponownie wejdzie do oktagonu UFC. Rywalkę Polki będzie Silvana Gomez Juarez. 

 

Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go. Początek o 20:15. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie