WTA w Cleveland: Magda Linette - Ludmiła Samsonowa. Relacja i wynik na żywo

Magda Linette i Ludmiła Samsonowa powalczą o awans do półfinału turnieju WTA w Cleveland. Przypomnijmy, że już w poniedziałek rozpoczną się zmagania w wielkoszlemowym US Open. Relacja i wynik na żywo meczu Lintte - Samsonowa na Polsatsport.pl.

Do tej pory Linette w turnieju w Cleveland nie straciła seta. Najpierw po dwóch partiach wyeliminowała Kazaszkę Putincewą, a następnie również w dwóch setach pokonała Rumunkę Cristeę. Przed Polką spotkanie ćwierćfinałowej, w którym zmierzy się z Samsonową.

24-latka również idzie jak burza. Zwycięstwa nad Szymanowicz i Siegmund zapewniły jej awans do ćwierćfinału. Dodajmy, że Rosjanka jest sklasyfikowana na 45. miejscu w rankingu WTA. Linnette aktualnie plasuje się na 67. pozycji w tym zestawieniu.

Zwyciężczyni tego meczu będzie rywalizowała z wygraną z pary Pera - Kenin.

Relacja i wynik na żywo meczu Linette - Samsonowa na Polsatsport.pl. Początek o 19:30.