Eredivisie: Pierwszy gol Sebastiana Szymańskiego. Wysoka wygrana Feyenoordu Rotterdam

Feyenoord Rotterdam pozostaje niepokonany w Eredivisie. W czwartej serii spotkań drużyna, w której występuje Sebastian Szymański, rozbiła FC Emmen 4:0. Polak strzelił swojego premierowego gola w Holandii!

Gospodarze byli murowanym faworytem sobotniego meczu. Pomimo tego, kibice na De Kuip nie doczekali się goli w pierwszej połowie.

Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. W 60. minucie wynik otworzył Quinten Timber. Dwanaście minut później na boisku pojawił się Szymański, zastępując Orkuna Kokcu. Końcówka meczu przyniosła kolejne trafienia. Na listę strzelców wpisali się Santiago Gimenez, Jacob Rasmussen i Szymański.

Bilans reprezentanta Polski w Eredivisie to teraz cztery mecze, jeden gol i dwie asysty.

Feyenoord Rotterdam - FC Emmen 4:0 (0:0)

Bramki: Quinten Timber 60, Santiago Gimenez 85, Jacob Rasmussen 90, Sebastian Szymański 90+1