US Open: Emma Raducanu - Alize Cornet. Relacja i wynik na żywo

Frank DzienieckiTenis

Sensacyjna zwyciężczyni US Open z zeszłego roku, Emma Raducanu, rozpocznie tegoroczną odsłonę nowojorskiego turnieju od pojedynku z Alize Cornet. Relacja i wynik na żywo meczu Raducanu - Cornet na Polsatsport.pl.

Rok temu cały tenisowy świat przecierał oczy ze zdumienia, kiedy Brytyjka pokonywała imponującą drogę od kwalifikacji do triumfu w całym Wielkim Szlemie. To była zdecydowanie jedna z większych wielkoszlemowych sensacji w ostatniej dekadzie. Od tego czasu Raducanu nie wygrała jednak żadnego turnieju i nikt obecnie nie stawia jej nawet w szerokim gronie kandydatek do wygrania imprezy w stolicy Stanów Zjednoczonych.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kamil Majchrzak zabrał głos po odpadnięciu z US Open. "Tego mi zabrakło"

 

32-letnia Cornet, która postara się o wyeliminowanie reprezentantki Wielkiej Brytanii, również miała w ostatnim czasie swój wielki moment. Francuzka wyeliminowała bowiem z tegorocznego Wimbledonu Igę Świątek, przerywając jej imponującą serię 37 wygranych z rzędu. 

 

Spotkanie pierwszej rundy, które zostanie rozegrane w nocy z wtorku na środę czasu polskiego, nie ma więc zdecydowanej faworytki. Cornet pokazała już wielokrotnie, że potrafi radzić sobie z wyżej notowanymi rywalkami. Natomiast Raducanu rok temu udowodniła, że drzemie w niej ogromny potencjał. Która z pań wespnie się na wyżyny swoich umiejętności i awansuje do następnej fazy US Open?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Raducanu - Cornet na Polsatsport.pl. Początek w nocy z wtorku na środę około godz 1.00.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie