MŚ 2022 siatkarzy: Kiedy następny mecz reprezentacji Polski? O której godzinie?

Kiedy Polacy rozegrają kolejny mecz na mistrzostwach świata?

Wiemy, kiedy siatkarska reprezentacja Polski zagra swój kolejny mecz podczas mistrzostw świata. Biało-Czerwoni zajęli pierwsze miejsce w grupie i teraz będą walczyć o awans do ćwierćfinału czempionatu. Kiedy następny mecz Polaków na mistrzostwach świata? O której godzinie?

Polscy siatkarze zapewnili sobie awans do 1/8 finału mistrzostw świata zajmując pierwsze miejsce w grupie. Podczas pierwszych dwóch spotkań fazy grupowej podopieczni Nikoli Grbicia nie przegrali ani jednego seta. Najpierw rozprawili się z Bułgarami, a później zwyciężyli w meczu z Meksykiem.

Najtrudniejsze okazało się starcie z drużyną narodową Stanów Zjednoczonych. Amerykanie dobrze weszli w spotkanie i wygrali pierwszą partię. Później inicjatywę na boisku przejęli Polacy. Biało-Czerwoni wygrali trzy sety z rzędu i zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie. Tym samym polscy siatkarze przybliżyli się do obronienia tytułu mistrzów świata.

Zwycięstwo nad USA i zajęcie pierwszego miejsca w grupie oznacza, że Polacy w 1/8 finału mistrzostw świata zmierza się z Tunezją.

Kiedy następny mecz Polaków na mistrzostwach świata? Kiedy mecz Polaków w 1/8 finału mistrzostw świata? O której godzinie?

Polacy swoje kolejne spotkanie podczas tegorocznego czempionatu rozegrają w niedzielę 4 września w Arenie Gliwice. Mecz przeciwko Tunezji rozpocznie się o godzinie 21:00.