MŚ siatkarzy 2022: Transmisje TV i stream online - 31 sierpnia

Plan transmisji szóstego dnia mistrzostw świata

Przed nami kolejny dzień siatkarskich mistrzostw świata. Szóstego dnia czempionatu zobaczymy ostatnie mecze fazy grupowej. Które zespoły zapewnią sobie awans? Sprawdźcie plan transmisji szóstego dnia siatkarskich mistrzostw świata.

Środowe zmagania rozpoczniemy od meczu Argentyna - Egipt. Obie reprezentacje podczas tegorocznego turnieju nie sięgnęły jeszcze po zwycięstwo. Która drużyna się przełamie i zatriumfuje w nadchodzącym starciu? Po tym spotkaniu będziemy mogli obejrzeć mecz Kanada - Turcja. Oba zespoły mają na swoim koncie po trzy punkty i walczą o drugie miejsce w grupie.

Następnie rozegrane zostanie spotkanie Serbia - Tunezja. Serbowie na tych mistrzostwach nie przegrali jeszcze seta. Czy Tunezja będzie w stanie postawić się wymagającemu przeciwnikowi i wygrać chociaż jedną partię w zbliżającym się meczu? Później Iran zmierzy się z Holandią. Stawką tego spotkania będzie pierwsze miejsce w grupie.

Ukraina również zagra swój ostatni mecz fazy grupowej. Siatkarze zza naszej wschodniej granicy zagrają z Portoryko, które na tegorocznej imprezie nie wygrało jeszcze seta. Na koniec dnia rozegrany zostanie mecz między Włochami a Chinami. Zawodnicy z Półwyspu Apenińskiego są zdecydowanymi faworytami tego starcia.

Plan transmisji szóstego dnia mistrzostw świata:

2022-08-31: Argentyna – Egipt (środa, godzina 10.50; transmisja – Polsat Sport)
2022-08-31: Kanada – Turcja (środa, godzina 13.50; transmisja – Polsat Sport)
2022-08-31: Serbia – Tunezja (środa, godzina 17.20; transmisja – Polsat Sport Premium 1)
2022-08-31: Iran – Holandia (środa, godzina 17.20; transmisja – Polsat Sport News)

2022-08-31: Studio mistrzostw świata (środa, godzina 18:30; transmisja - Polsat Sport)
2022-08-31: Ukraina – Portoryko (środa, godzina 20.20; transmisja – Polsat Sport)
2022-08-31: Włochy – Chiny (środa, godzina 21.05; transmisja – Polsat Sport News).