Polsat Boxing Promotions 9: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki
Polsat Boxing Promotions 9: Wyniki i skróty walk (WIDEO)
Fot. Polsat Sport
Polsat Boxing Promotions 9: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Marcin Siwy zremisował z Kamilem Sokołowskim w walce wieczoru Polsat Boxing Promotions 9. W co-main evencie cenne zwycięstwo odniósł Nikodem Jeżewski, który pokonał przez TKO Serge'a Michela. Oto wyniki i skróty walk Polsat Boxing Promotions 9.

Zapis relacji
Relacja zakończona

Gala PBP 9 dobiegła końca. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo!

Remis oznacza, że Marcin Siwy pozostaje niepokonany. Natomiast Kamil Sokołowski udowodnił, że wciąż potrafi dawać wyrównane i twarde boje z niepokonanymi pięściarzami. 

Sędziowie punktowali: 76-76 - remis, 77-75 - Siwy, 77-75 - Sokołowski

Mamy remis! 

VIII Runda

Obraz walki się nie zmienił. Najpierw akcja, a potem klincz. W końcówce obaj ruszyli odważniej, gdyż chcieli zaakcentować swoją przewagę w końcówce pojedynku. To była twarda ośmiorundowa batalia. Za chwilę poznamy werdykt!

Ostatnia runda!

VII Runda

W przedostatniej odsłonie walki widać było ogromne zmęczenie obu zawodników. Do tego dużo klinczu. Trudno wskazać zawodnika, który ma wyraźną przewagę. 

VI Runda

Coraz mniej czystych ciosów i coraz więcej klinczu. Obaj przyspieszali tylko na chwilę, a potem znowu sędzia musiał rozdzielać przyklejonych do siebie rywali. 

V Runda

Spadło tempo i mieliśmy dużo klinczu. Sędzia kilkukrotnie wkraczał i przerywał przepychanki między zawodnikami. Obaj już odczuwają trudy tego starcia. 

IV Runda

Czwartą odsłonę od kilku mocnych ciosów zaczął Siwy, ale z biegiem czasu przewagę zaczął zyskiwać Sokołowski. I to właśnie on był zawodnikiem, który wywierał większą presję i zaznaczał swoją przewagę. 

III Runda

Dużo klinczu, ale też dużo bezpardonowych wymian. W tych wymianach lepiej prezentował się Sokołowski. Siwy oddycha coraz ciężej. 

II Runda

Na początku mieliśmy sporo klinczu. Z czasem jednak inicjatywę zaczął przejmować Sokołowski. Kilka jego kombinacji doszło do głowy Siwego. W końcówce rundy "Sokół" ruszył odważniej i zaznaczył swoją przewagę w tej odsłonie. 

I Runda

Dobre tempo jak na warunki kategorii ciężkiej. Na razie ani jeden ani drugi nie był w stanie mocniej naruszyć rywala. Niemniej jednak kolejne rundy zapowiadają się bardzo ciekawie!

Pierwszy gong!

W arenie walki zjawił się również Marcin Siwy!

To jest ten moment! Za chwilę bitwa o Częstochowę! Kamil Sokołowski jest już w ringu!

W oczekiwaniu na main event polecamy skrót walki Jeżewski - Michel. 

Przed nami już tylko walka wieczoru!

Jeżewski wygrał pojedynek, mimo że w drugiej rundzie był na deskach. Czekamy na jego kolejny występ!

Oko reprezentanta Niemiec jest już zamknięte i stopniowo puchnie. Sędzia i lekarz podjęli decyzję o przerwaniu pojedynku!

Koniec walki! Michel nie wyjdzie do siódmej rundy!

VI Runda

Michel walczy już praktycznie tylko spod lin. Ring kontroluje Jeżewski, który jednak nie chce forsować tempa i atakuje pojedynczymi ciosami. W końcówce rundy kościerzynianin wyraźnie zaznaczył swoją przewagę w tym starciu. 

V Runda

Połowa walki za nami. Michel trochę osłabł kondycyjnie i ograniczył swój plan do wciągania Jeżewskiego w wymiany i kontrowania. W tej rundzie to Polak był tym zawodnikiem, który wywierał większą presję. 

IV Runda

Dużo silnych ciosów. Michel więcej ciosów zadawał z "luzu". Jeżewski natomiast wkładał mnóstwo siły w swoje uderzenia. Wiele wskazuje na to, że dla losów tej walki kluczowe będzie to, który z zawodników lepiej wytrzyma kondycyjnie.

III Runda

Tempo trzeciej rundy nie było już tak intensywne jak drugiej. Obaj zawodnicy decydowali się na pojedyncze zrywy. Michel kilkukrotnie trafił Polaka w trakcie tych wymian. 

II Runda

Szalona runda. Jeżewski naruszył Michela kilkoma celnymi ciosami. Niemiec przetrwał nawałnicę i odpowiedział kontratakiem. Odsłonięty Polak przyjął kilka ciosów i trafił na deski. Po liczeniu Michel nie zakończył jednak walki. Pora na trzecią odsłonę!

I Runda

Bardzo spokojna runda. Żaden nie zdecydował się na podjęcie większego ryzyka. Jeżewski skupił się na pracy ciosami na korpus. 

Nadszedł czas na co-main event PBP 9. Serge Michel jest już w ringu. Za chwilę dołączy do niego Nikodem Jeżewski!

W ten sposób Konrad Kaczmarkiewicz odniósł cenne zwycięstwo przed czasem. 

Oto skrót sześciorundowej potyczki Bartłomieja Przybyły z Alessandro Fersulą. 

Od drugiej rundy Kaczmarkiewicz zaczął wyraźnie się rozkręcać. To on narzucał tempo i częściej trafiał rywala ciosami zarówno na korpus i na głowę. Kovacs kilkukrotnie był liczony. Ostatni raz w piątej rundzie i wtedy sędzia zdecydował się przerwać pojedynek!

Konrad Kaczmarkiewicz! Kilka nokdaunów i zwycięstwo przez TKO w piątej rundzie!

Trwa walka Kaczmarkiewicz - Kovacs. W trzeciej rundzie Węgier był liczony! W międzyczasie zapraszamy do oglądania efektownego nokautu Denisa Mądrego na Kewinie Gibasie. 

Do końca gali PBP 9 zostały trzy pojedynki. Pora na walkę Kaczmarkiewicz - Kovacs!

Oto występ Sariusa. 

W ten sposób Miłosz Grabowski wygrał pierwszą walkę przed czasem. 

Oto skrót walki Straszewski - Szczepaniak. 

Denis Mądry zapisał na swoim koncie drugie zwycięstwo w PBP. Wcześniej pokonał przez TKO Gracjana Królikowskiego. 

Kombinacja lewy-prawy doszła do szczęki Gibasa. Zawodnik z Gilowic padł na matę jak rażony piorunem już w pierwszej rundzie. Bardzo ciężki nokaut!

Ależ ciężki nokaut! Denis Mądry brutalnie znokautował Kewina Gibasa!

Kewin Gibas kontra Denis Mądry. To już za chwilę!

Oto skrót starcia Rośkowicz - Vdovitsenko.

Tak wyglądał świetny występ Artura Proksy. 

Bartłomiej Przybyła zwycięzcą pojedynku! Punktacja: 59-55, 59-55, 58-56

To było bardzo emocjonujące sześć rund. Było dużo wymian i presji po obu stronach. Za chwilę dowiemy się, jak tę walkę punktowali sędziowie!

Wracamy po dłuższej przerwie z kolejnymi pojedynkami. Za chwilę do ringu wejdzie niepokonany Bartłomiej Przybyła. Jego rywalem będzie Włoch Alessandro Fersula.

Gościem studia był Grzegorz Nowaczek. Prezes Polskiego Związku Bokserskiego opowiedział o współpracy federacji z Polsat Boxing Promotions. 

Tradycją gal PBP są występy artystyczne. Oto koncert Sitka. 

Już 24 września odbędzie się gala Polsat Boxing Promotions 10 w Łodzi. W walce wieczoru Osleys Iglesias skrzyżuje rękawice z Azizbekiem Abdugofurovem. Pojedynek będzie eliminatorem do walki o pas mistrza świata IBO. Ponadto na szali znajdzie się pas WBA Intercontinental w kategorii superśredniej!

Oto skrót walki otwarcia. 

Polak od początku dominował w tym starciu. Kobilica lądował na deskach trzykrotnie w pierwszej rundzie. To pierwsze zwycięstwo Grabowskiego przed czasem w karierze!

Miłosz Grabowski znokautował Adela Kobilicę w pierwszej rundzie! 

Czas na pierwszy pojedynek zawodowy na tej gali Miłosz Grabowski - Adel Kobilica!

Jednogłośna decyzja! Jakub Straszewski zwycięzcą!

Kolejna walka, która dotrwała do końcowego gongu. Czas na decyzję sędziów!

Pora na ostatnie starcie boksu olimpijskiego na gali PBP 9. Klemens Szczepaniak zmierzy się z Jakubem Straszewskim!

Bartłomiej Rośkowicz triumfuje! Sędziowie byli jednomyślni!

To była twarda trzyrundowa walka. O wyniku zdecydują sędziowie!

Czas na kolejne starcie w boksie olimpijskim. Bartłomiej Rośkowicz kontra Makar Vdovitsenko - obaj zawodnicy są już w ringu!

Artur Proksa zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów!

Walka potrwała pełne trzy rundy. W pierwszej odsłonie rywalizacji Proksa posłał na deski Horvatha potężnym lewym. Później pojedynek był już bardziej wyrównany. Za chwilę werdykt!

Artur Proksa - Frantisek Horvath - to już za moment!

Polak wyraźnie podkręcił tempo w drugiej rundzie. Za sprawą celnych i mocnych ciosów doprowadził do pierwszego liczenia. W drugiej odsłonie Stefan ponownie był liczony. Ostatecznie pół minuty przed końcem walki sędzia przerwał pojedynek. 

Pierwsza walka i pierwsze skończenie przed czasem! Znakomity występ Mateusza Grejbera, który pokonał Patrika Stefana przez TKO w trzeciej rundzie!

Patric Stefan kontra Mateusz Grejber - to pierwsza walka dzisiejszej gali!

Tak z kolei przed dzisiejszą walką wypowiadał się Sokołowski. 

W walce wieczoru Marcin Siwy zmierzy się z Kamilem Sokołowski. Oto co niepokonany zawodnik miał do powiedzenia przed tym pojedynkiem. 

Tak wyglądała czwartkowa ceremonia ważenia. 

Dzień dobry! Czas na galę Polsat Boxing Promotions 9. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie