Bayraktar w roli głównej! Efektowna wystawa w meczu MŚ siatkarzy 2022 (WIDEO)

Turcja przegrała z USA 2:3 w 1/8 finału MŚ siatkarzy 2022.

Reprezentacja USA pokonała w Gliwicach Turcję 3:2 w 1/8 finału mistrzostw świata siatkarzy. W spotkaniu nie brakowało efektownych akcji. Warto zobaczyć choćby tę, w której turecki libero Berkay Bayraktar popisał się kapitalną wystawą... głową.

Sytuacja miała miejsce w trzecim secie spotkania, przy stanie 5:5. Ozdobą tej porywającej akcji była wystawa Bayraktara głową, a wymianę zakończył skutecznym atakiem Adis Lagumdzija.

Mecz 1/8 finału mistrzostw świata siatkarzy pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Turcją dostarczył sporo emocji. Amerykanie wygrali dwa pierwsze sety, Turcja wyrównała stan meczu, ale w tie-breaku górą była ekipa USA (15:12).