US Open: Nick Kyrgios - Daniił Miedwiediew. Relacja i wynik na żywo

W 1/8 finału US Open Nick Kyrgios zmierzy się z Daniiłem Miedwiediewem. Który tenisista zapewni sobie miejsce w ćwierćfinale wielkoszlemowego turnieju? Relacja i wynik na żywo meczu Nick Kyrgios - Daniił Miedwiediew na Polsatsport.pl.

Kyrgios podczas tegorocznej edycji imprezy w Nowym Jorku przegrał tylko jednego seta. W drugiej rundzie turnieju jedną partię w meczu z Australijczykiem wygrał Benjamin Bonzi. Czy plasujący się na 25. miejscu w rankingu ATP Kyrgios będzie w stanie zatrzymać pierwszą rakietę świata?

Miedwiediew w poprzednich spotkaniach na kortach w Stanach Zjednoczonych prezentował się bardzo dobrze. Wszystkie dotychczasowe mecze Rosjanina trwały około dwóch godziny. Żaden przeciwnik nie był w stanie wygrać ani jednego seta w starciu z liderem światowego rankingu. Jeżeli Miedwiediew sięgnie po zwycięstwo w nadchodzącym meczu, to przybliży się do obrony tytułu.

Poprzednie spotkanie tych dwóch zawodników miało miejsce w 2022 roku podczas turnieju ATP w Montrealu. Wtedy lepszy okazał się Australijczyk, który wygrał 2:1.

Relacja i wynik na żywo meczu Nick Kyrgios - Daniił Miedwiediew na Polsatsport.pl. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 1:00.