Liga Mistrzów: Pewna wygrana Realu Madryt. Kontuzja Karima Benzemy

Luka Modrić strzelił gola dla Realu Madryt w pierwszym meczu Ligi Mistrzów w nowym sezonie.

Celtic i Real Madryt zmierzyły się we wtorkowym meczu piłkarskiej Ligi Mistrzów. Górą okazali się goście, triumfując 3:0.

W pierwszej połowie kibice śledzący to spotkanie nie zobaczyli bramek. W 21. minucie bliski otworzenia wyniku był Callum McGregor, ale piłka po potężnym uderzeniu pomocnika trafiła w słupek bramki Realu. Kilka minut później z boiska zszedł kontuzjowany Karim Benzema, którego na murawie zastąpił Eden Hazard.

Po przerwie, mimo braku Benzemy, piłkarze "Królewskich" rozpoczęli strzelanie. Gola na 1:0 strzelił Vinicius Junior, a kilka minut później wynik podwyższył Luka Modrić. Rezultat w 77. minucie ustalił zmiennik kontuzjowanego Benzemy - Hazard.

Real odniósł tym samym pewne zwycięstwo i został liderem grupy F.

Celtic - Real Madryt 0:3 (0:0)
Bramki: Vinicius 56, Modrić 60, Hazard 77