Magazyn MLS - 06.09. Transmisja TV i stream online

Gdzie obejrzeć magazyn MLS?

Przed nami kolejna odsłona magazynu MLS. Jak w poprzedniej rundzie rywalizacji za oceanem poradzili sobie polscy piłkarze? Transmisja magazynu MLS w Polsacie Sport Extra, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go.

Niedawno zakończoną kolejkę Major League Soccer polscy piłkarze nie mogą zaliczyć do udanych. W podstawowym składzie Chicago Fire na boisko wybiegł Kacper Przybyłko. Napastnik został zmieniony w drugiej połowie, a jego zespół bezbramkowo zremisował z Columbus Crew. Portland Timbers, w którym gra Jarosław Niezgoda sięgnęło po zwycięstwo 2:1 w starciu z drużyną Atlanta United. Polak na murawę wszedł z ławki w 66. minucie.

Ekipa Charlotte FC, której barwy reprezentuje trzech Polaków, przegrała na wyjeździe z FC Cincinnati 0:2. Na boisko z ławki rezerwowych wszedł Karol Świderski. Podczas tego spotkania nie mogliśmy oglądać Kamila Jóźwiaka i Jana Sobocińskiego.

W poprzedniej kolejce MLS na murawę nie wybiegł również Patryk Klimala. Polski piłkarz nie zmieścił się do meczowego składu New York Red Bulls. Jego zespół przegrał na własnym boisku z Philadelphia Union.

Transmisja magazynu MLS w Polsacie Sport Extra, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go. Początek od godziny 20:00.