Tak wyglądał występ Arkadiusza Milika w meczu z PSG

Arkadiusz Milik był blisko zdobycia bramki w Paryżu.

Arkadiusz Milik wyszedł w pierwszym składzie Juventusu na mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain. Jak Polak zaprezentował się w tym spotkaniu?

Massimiliano Allegri postanowił postawić na polskiego snajpera w pierwszym meczu fazy grupowej Champion Legaue. Podczas starcia z paryskim zespołem reprezentant Polski tworzył duet napastników z Dusanem Vlahoviciem.

Już w pierwszej połowie Milik miał bardzo dobrą okazję do wpisania się na listę strzelców. Z prawego skrzydła w pole karne dośrodkował Juan Cuadrado. Pilnowany przez Sergio Ramosa Polak był w stanie dojść do tej piłki i oddać strzał głową. Świetną interwencją popisał się jednak Gianluigi Donnarumma. Do futbolówki dopadł Vlahović, który zagrał piętą. Następnie uderzyć postanowił Filip Kostić. Po strzale byłego piłkarza Eintrachtu Frankfurt piłka opuściła boisko.

Po tej akcji polski napastnik nie miał zbyt wiele do roboty. Defensywa PSG skutecznie odcinała go od podań. Milik szedł z boiska w 68. minucie. Jego miejsce na murawie zajął Manuel Locatelli. Mecz zakończył się porażką turyńskiego zespołu 1:2.

Zobaczcie występ Arkadiusza Milika podczas meczu z Paris Saint-Germain w załączonym materiale wideo.