Cafe Futbol po pierwszej kolejce Ligi Mistrzów

Głównym tematem najbliższego Cafe Futbol będzie pierwsza kolejka Ligi Mistrzów, w której z bardzo dobrej strony pokazali się reprezentanci Polski. Oprócz naszych stałych ekspertów w studiu zagości również Paweł Kryszałowicz. Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Tak udanego startu Ligi Mistrzów w wykonaniu Polaków chyba nikt się nie spodziewał. Co prawda o formę Roberta Lewandowskiego, który zaliczył hat-tricka w rywalizacji z Viktorią Pilzno, mogliśmy być spokojni. Bardzo pozytywnie zaskoczył Piotr Zieliński. Pomocnik Napoli strzelił dwa gole i zanotował asystę w wygranym meczu z Liverpoolem. Od pierwszej minuty na boisku zobaczyliśmy także Arkadiusza Milika, którego Juventus przegrał 1:2 z Paris Saint-Germain.

Występy naszych reprezentantów mogą cieszyć, zwłaszcza że wielkimi krokami zbliża się mundial w Katarze. Za nim przyjdzie rywalizować na mistrzostwach świata, Biało-Czerwonych czekają mecze w Lidze Narodów. 19 września rozpocznie się zgrupowanie, trzy dni później zagramy u siebie z Holandią, a 25 września czeka nas wyjazdowe starcie z Walią.

Gościem Bożydara Iwanowa będzie były reprezentant Paweł Kryszałowicz, który w biało-czerwonej koszulce zagrał 33 spotkania i zdobył 10 bramek. Jedną z nich na mundialu w Korei i Japonii w 2002 roku. Podczas swojej kariery klubowej występował m.in. w Amice Wronki, Eintrachcie Frankfurt czy też Wiśle Kraków.

Ponadto w programie nasi eksperci - Roman Kołtoń, Cezary Kowalski i Tomasz Hajto. Połączymy się także z korespondentem Eleven Sports w Barcelonie, Marcinem Gazdą.

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12.25 na Polsatsport.pl