Magazyn MLS - 13.09. Transmisja TV i stream online

W magazynie Major League Soccer tradycyjnie przeniesiemy się na amerykańskie boiska w poszukiwaniu spektakularnych widowisk, pięknych bramek i doskonałych asyst. Przy okazji przyjrzymy się też występom polskich piłkarzy. Transmisja magazynu MLS w Polsacie Sport Extra, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go.

"Polska" ekipa z Charlotte pokonała w domowym starciu New York City 1:0. Karol Świderski i Kamil Jóźwiak wybiegli w pierwszym składzie gospodarzy, a pierwszy z wymienionych zaliczył dodatkowo asystę przy bramce Daniela Riosa. Jan Sobociński pojawił się na placu gry w 87. minucie spotkania, zmieniając Kamila Jóźwiaka.

Kacper Przybyłko tym razem nie znalazł się w kadrze meczowej Chicago Fire na wygrane spotkanie z Interem Miami i niestety to samo możemy napisać o reprezentującym barwy New York Red Bulls Patryku Klimali. Z kolei Jarosław Niezgoda zameldował się na boisku dwadzieścia minut przed końcowym gwizdkiem sędziego, a jego Portland Timbers okazało się o jedno trafienie lepsze od zespołu z Minnesoty.

Liderem Konferencji Zachodniej mimo obniżki formy pozostają gracze Los Angeles FC, natomiast na wschodzie na szczycie wciąż niepokonana od pięciu kolejek Philadelphia Union.

Transmisja magazynu MLS w Polsacie Sport Extra, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go. Początek o godz. 20.00.