Zbigniew Boniek skomentował mecz Bayern Monachium - FC Barcelona. Co uważa o występie Roberta Lewandowskiego?

Robert Lewandowski

Bayern Monachium pokonał 2:0 FC Barcelona w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Pełne 90 minut rozegrał Robert Lewandowski. Występ Polaka, a także jego nowej drużyny skomentował Zbigniew Boniek.

Pierwsza połowa spotkania była lepsza w wykonaniu gości z Hiszpanii. Piłkarze Xaviego Hernandeza stworzyli sobie sporo okazji, ale żadnej z nich nie potrafili wykorzystać. Sam Lewandowski zmarnował dwie dogodne szanse.

Po zmianie stron Bayern wyprowadził dwa szybkie ciosy - w 50. i 54. minucie, a później do samego końca kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń. Barcelona nie była w stanie strzelić chociażby gola kontaktowego.

Hit Ligi Mistrzów skomentował na Twitterze były prezes PZPN, Zbigniew Boniek. "Niewykorzystane okazje przyczyną porażki" - napisał 66-latek.

Boniek odniósł się także bezpośrednio do Lewandowskiego. "Jak zawsze groźny, niestety zabrakło w trzech przypadkach precyzji, szkoda".

W trzeciej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów FC Barcelona zagra na wyjeździe z Interem Mediolan.