Gole Roberta Lewandowskiego w meczu Barcelona - Elche (WIDEO)

Gol Roberta Lewandowskiego w meczu Barcelona - Elche (WIDEO)

Robert Lewandowski z kolejnymi golami dla Barcelony! Tym razem napastnik hiszpańskiego klubu wpisał się na listę strzelców w ligowym spotkaniu z Elche.

Lewandowski zanotował doskonałe wejście do Barcelony - strzela gole zarówno w hiszpańskiej ekstraklasie, jak i Lidze Mistrzów. W sobotę kapitan reprezentacji Polski dołożył kolejne trafienie, pokonując golkipera Elche w 34 minucie. "Lewy" otworzył tym samym wynik spotkania.

Gol Roberta Lewandowskiego w meczu Barcelona - Elche:

Jak się okazało, nie był to jedyny gol Lewandowskiego w meczu z Elche. Na początku drugiej połowy były napastnik Bayernu Monachium raz jeszcze pokonał golkipera ekipy gości. "Lewy" podwyższył wynik na 3:0 - wcześniej swoje trafienie zanotował Memphis Depay.

Drugi gol Roberta Lewandowskiego w meczu Barcelona - Elche:

Lewandowski opuścił boisko w 73. minucie, kiedy w jego miejsce na murawie zameldował się Ferran Torres.