Fortuna 1 Liga: Odra Opole - Skra Częstochowa. Relacja i wynik na żywo

W ostatnim niedzielnym meczu 11. kolejki Fortuna 1 Ligi ekipa Odry Opole zagra na własnym boisku ze Skrą Częstochowa. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Opolanie fatalnie rozpoczęli ten sezon na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. Wystarczy powiedzieć, że piłkarze Odry zajmują dopiero przedostatnie miejsce w tabeli, przegrywając trzy ostatnie spotkania. W poprzedniej kolejce drużyna z Opolszczyzny przegrała na wyjeździe z GKS-em Tychy 0:2.

O wiele lepiej spisuje się Skra, która ma dwa razy więcej punktów od Odry. Częstochowianie również jednak przegrali ostatnie starcie - z Arką Gdynia 1:2, ale zostawili po sobie dobre wrażenie na tle mocnego rywala.

W poprzednim sezonie Odra wygrała u siebie ze Skrą 1:0, strzelając gola w 89. minucie. W rewanżu w Bełchatowie, gdzie swoje mecze rozgrywa ekipa spod Jasnej Góry, gospodarze zremisowali 2:2, zdobywając bramkę w 95. minucie! Jak będzie tym razem?

Relacja i wynik na żywo meczu Odra Opole - Skra Częstochowa od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.