Fortuna 1 Liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź. Transmisja TV i stream online

Przed nami kolejny mecz 11. kolejki Fortuna 1 Ligi. Naprzeciwko siebie staną drużyny Podbeskidzie Bielsko-Biała i ŁKS Łódź. Który zespół sięgnie po zwycięstwo? Transmisja meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź w Polsacie Sport i online na Polsat Box Go.

Podbeskidzie wygrało swój ostatni mecz na poziomie Fortuna 1 Ligi. Piłkarze klubu z Bielska-Białej mierzyli się z Chojniczanką Chojnice. Dariusz Żuraw, który ostatnio został trenerem Podbeskidzia, poprowadził swoich zawodników do zwycięstwa. Dwa gole w tym starciu strzelił Kamil Biliński.

ŁKS w poprzedniej kolejce grał z Bruk-Bet Termaliką Niecieczą. To spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Wynik spotkania już w drugiej minucie otworzył Michał Trąbka. Punkt drużynie z Niecieczy zapewnił Adam Radwański, który trafił do bramki rywali w 50. minucie. Czy ekipa z Łodzi będzie w stanie sięgnąć po zwycięstwo w nadchodzącym starciu?

Ostatnio Podbeskidzie i ŁKS mierzyły się ze sobą w kwietniu 2022 roku. To starcie zakończyło się remisem 1:1. Która ekipa okaże się lepsza podczas zbliżającego się meczu?

Transmisja meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek od godziny 12:40.