MŚ siatkarek 2022: Polska - Chorwacja. Kiedy mecz? O której godzinie?

Siatkówka

Reprezentacja Polski rozpocznie swoje zmagania podczas tegorocznych mistrzostw świata siatkarek meczem z Chorwacją. Jak Biało-Czerwone poradzą sobie na starcie czempionatu? Kiedy mecz Polska - Chorwacja? O której godzinie mecz Polska - Chorwacja?

Stefano Lavarini we wtorek 20 września podał listę 14 zawodniczek, które będą brały udział w nadchodzącej imprezie. Powołania na zbliżające się mistrzostwa świata otrzymały m.in. Zuzanna Górecka, Maria Stenzel i Joanna Wołosz. Ostatnia z wymienionych siatkarek jest jedyną powołaną zawodniczką, która ma już na swoim koncie występ na mistrzostwach świata. Wołosz była częścią składu reprezentacji Polski, który brał udział w czempionacie rozgrywanym w Japonii w 2010 roku. 

 

Polki podczas największej siatkarskiej imprezy będą rywalizowały w grupie B. Przez to w fazie grupowej będą musiały rozegrać spotkania z drużynami narodowymi: Chorwacji, Korei Południowej, Tajlandii, Turcji oraz Dominikany. Jak Biało-Czerwone sprawdzą się podczas pierwszego etapu turnieju?

 

ZOBACZ TAKŻE: MŚ siatkarek 2022: Terminarz meczów reprezentacji Polski

 

W tegorocznych mistrzostwach świata organizowanych w Holandii i Polsce wezmą udział w sumie 24 reprezentacje. Czempionat rozpocznie się 23 września, natomiast ostatni mecz imprezy zostanie rozegrany 11 października.

Kiedy mecz Polska - Chorwacja? O której godzinie mecz Polska - Chorwacja?

Spotkanie reprezentacji Polski z Chorwacją odbędzie się w piątek 23 września. Początek starcia został zaplanowany na godzinę 18:00.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie