Zaręczyny na wizji w "Ninja Warrior Polska" !

Inne
Zaręczyny na wizji w "Ninja Warrior Polska" !
fot. materiały prasowe
Ninja Warrior Polska

Wojtek Borowski to prawdziwy weteran "Ninja Warrior Polska"! Pojawił się w aż czterech edycjach programu, w każdej pokazując swoje niemal nadprzyrodzone zdolności fizyczne. Jak sam mówi: kontuzje w Ninja Warrior zbieram jak medale. Ciąży na mnie klątwa sędziego.

W trzecim sezonie, tak samo jako w obecnym, zmagał się z kontuzją kolana. W czwartym sezonie udało mu się osiągnąć największy sukces. Wtedy pokonał tor eliminacyjny z najlepszym wśród zawodników odcinka czasem i został zwycięzcą pojedynku na Power Tower. Wszedł do finału ze złotym biletem.

 

Tym razem, choć nie pokonał ostatniej przeszkody, czas pozwolił mu na dołączenie do grona finalistów. Jednak z pewnością nie był to jego jedyny powód do radości tego dnia. Wojciech postanowił oświadczyć się swojej ukochanej na torze Ninja Warrior Polska! - Jesteś ze mną na dobre i na złe. Jesteś wtedy, kiedy jeżdżę na wózku, chodzę o kulach i kiedy jestem zły. Chcę, żebyś wiedziała, że ja pamiętam o tym i doceniam to - zaczął zawodnik.

 

Wyjaśnił, że jednym z powodów wykonania operacji kolana było to, żeby mógł uklęknąć przed swoją wybranką i zadać to najważniejsze pytanie. Zaskoczona dziewczyna oczywiście krzyknęła "TAK!", przyjmując oświadczyny Wojciecha!

 

materiały prasowe
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie