ATP w Metz: Jan Zieliński/Hugo Nys - Rafael Matos/David Vega Hernandez. Relacja i wynik na żywo

Przed nami drugi mecz pary Jan Zieliński - Hugo Nys podczas turnieju ATP w Metz. Naprzeciwko nich stanie duet Rafael Matos - David Vega Hernandez. Czy Polak będzie w stanie awansować do kolejnej rundy? Relacja i wynik na żywo meczu Jan Zieliński/Hugo Nys - Rafael Matos/David Vega Hernandez na Polsatsport.pl.

W poprzedniej rundzie rywalizacji w Metz Zieliński i jego partner na korcie mierzyli się z parą Francisco Cabral - Jamie Murray. Polak i tenisista z Monako bez większych problemów wygrali pierwszego seta 6:2. Później to Cabral i Murray zaczęli dominować na korcie. Zwyciężyli w drugiej partii 7:5. O wyniku spotkania musiał zadecydować tie-break, w którym triumfowali Zieliński i Nys 10:5.

Matos i Vega Hernandez mieli łatwiejszą przeprawę przez pierwszą rundę zmagań we Francji. Brazylijsko-hiszpański duet rozprawił się z parą

Matwe Middelkoop - Franco Skugor. Starcie zakończyło się po dwóch setach. Matos oraz Vega Hernandez wygrali pierwszego seta 7:5, natomiast w drugim triumfowali 6:4.

Warto przypomnieć, że Zieliński i Nys w tym roku już dwukrotnie stawali naprzeciwko pary Matos - Vega. W pierwszym meczu Polak i jego partner na korcie musieli uznać wyższość przeciwników (0:2). Drugie spotkanie zakończyło się triumfem Zielińskiego i Nysa (2:0).

Relacja i wynik na żywo Jan Zieliński/Hugo Nys - Rafael Matos/David Vega Hernandez na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 18:15.