Magazyn Koloseum: Transmisja TV i stream online - 22.09

Sporty walki
Magazyn Koloseum: Transmisja TV i stream online - 22.09
fot. Polsat Sport
Magazyn Koloseum: Transmisja TV i stream online - 22.09

Przed nami kolejna odsłona magazynu sportów walki Koloseum. W najnowszym wydaniu Łukasz Jurkowski i Paweł Wyrobek poruszą wraz z ekspertami tematy m.in. sobotniej gali PBP 10 oraz walki Shakura Stevensona z Robsonem Conceicao. Transmisja magazynu w Polsacie Sport News, a także na Polsatsport.pl i Polsat Box Go.

W studio swoimi cennymi uwagami podzielą się z widzami Andrzej Kostyra, Przemysław Saleta, Igor Jakubowski oraz Robert Złotkowski. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Polsat Boxing Promotions 10. "Osleys Iglesias to pięściarz na szóstkę, ale chyba tylko do najbliższej walki"

 

Część poświęcona mieszanym sztukom walki dotyczyć będzie zmian w klubie WCA, w którym trenerem jest wspomniany Złotkowski, a także październikowej gali Babilon MMA 31. W ramach wydarzenia, które odbędzie się 28 października w Grodzisku Mazowieckim, prowadzący połączą się z bohaterami walki wieczoru: Łukaszem Sudolskim i Marcinem Łazarzem.

 

W module dedykowanym boksowi przeanalizowane zostaną mające miejsce już w najbliższy weekend gale bokserskie, czyli Polsat Boxing Promotions 10 oraz Top Rank.

 

Transmisja magazynu w Polsacie Sport News, a także na Polsatsport.pl i Polsat Box Go. Początek o godz. 20.15.

Frank Dzieniecki/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie