Cafe Futbol przed meczem Walia - Polska

Piłka nożna
Cafe Futbol przed meczem Walia - Polska
fot. Polsat Sport
W niedzielnym Cafe Futbol podsumujemy porażkę z Holandią i skupimy się na meczu z Walijczykami.

Niedzielne Cafe Futbol będzie preludium przed emocjami, jakie wieczorem czekają nas w związku z ostatnim meczem reprezentacji Polski w tegorocznej edycji Ligi Narodów UEFA. W programie odniesiemy się do czwartkowej porażki "Biało-Czerwonych" z Holandią, a następnie skupimy się na wątkach przed "meczem o wszystko". Cafe Futbol w Polsacie Sport, na Polsat Box Go oraz na Polsatsport.pl.

W niedzielny poranek nadal będziemy w rozkroku między dwoma ostatnimi meczami reprezentacji Polski w tegorocznej edycji Ligi Narodów UEFA. W czwartek podopieczni Czesława Michniewicza ulegli na PGE Narodowym grającej zdecydowanie solidniej kadrze Holandii (0:2), w związku z czym do samego końca będą musieli walczyć o utrzymanie w najwyższej dywizji rozgrywek.

 

ZOBACZ TAKŻE: Liga Narodów: Walia - Polska. Kiedy mecz? O której godzinie?

 

Trzy porażki z rzędu w naszym "Orlim Gnieździe" oraz mała liczba sytuacji bramkowych w meczu z "Oranje" mogą budzić niepokój, jednak Polacy stoją przed szansą, by dzięki ewentualnej wygranej z Walijczykami, podbudować morale przed zbliżającymi się mistrzostwami świata.

 

Decydujące spotkanie rozegrane zostanie w niedzielny wieczór w Cardiff i raczej śmiało można założyć, że wzbudzi ono wiele emocji. Delikatna przewaga będzie leżeć po stronie "Biało-Czerwonych", bowiem w pierwszym meczu bezpośrednim zwyciężyli nad podopiecznymi Roberta Page'a 2:1, jednak z drugiej strony dysponujemy tylko 3 punktami przewagi i w przypadku zwycięstwa gospodarzy 2:0, spadniemy do niższej dywizji Ligi Narodów.

 

Nad wszystkimi wymienionymi aspektami pochylą się w niedzielę nasi eksperci. Gośćmi Przemysława Iwańczyka będą Cezary Kowalski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto oraz Piotr Czachowski.

 

Prowadzący: Przemysław Iwańczyk
Goście: Cezary Kowalski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Piotr Czachowski

 

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport, na Polsat Box Go oraz na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

Adam Łuczka/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie