Nicola Zalewski wspomina zmarłego ojca. Wzruszające słowa

Piłka nożna
Nicola Zalewski wspomina zmarłego ojca. Wzruszające słowa
fot. PAP
Nicola Zalewski

W sobotę wypadła pierwsza rocznica śmierci ojca Nicoli Zalewskiego. Reprezentant Polski we wzruszających słowach wspominał tatę za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.

Krzysztof Zalewski zmarł 24 września 2021 roku po walce z nowotworem. Zdawał sobie sprawę, że jego dni są policzone, ale otwarcie mówił o największym marzeniu - zobaczyć syna w koszulce reprezentacji Polski. Marzenie ziściło się 5 września, na trzy tygodnie przed śmiercią Zalewskiego seniora, kiedy Nicola wystąpił w wyjazdowym meczu przeciwko San Marino.

 

ZOBACZ TAKŻE: Marian Kmita: Wiara, nadzieja i miłość

 

W sobotę 20-letni zawodnik opublikował na Instagramie zdjęcie ojca z tamtego spotkania i opatrzył je długim komentarzem. Wspominał w nim zmarłego tatę. "Ile dni spędzonych razem, ile śmiechu, dyskusji, radości i bolączek.. Zawsze razem, bo to nas odróżniało od reszty. To, jakim stałem się dziś człowiekiem, zawdzięczam głównie Tobie i Twoim naukom. Naprawdę uświadomiłeś mi wartość każdej jednej rzeczy, każdej osoby i każdej chwili" - napisał piłkarz.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nicola Zalewski (@nico_zale)

 

Nicola Zalewski zaliczył do tej pory sześć występów w kadrze. W niedzielę będzie miał szansę wystąpić w biało-czerwonych barwach po raz siódmy.

 

JŻ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie