ATP w Sofii: Kamil Majchrzak - Ricardas Berankis. Transmisja TV i stream online

Tenis
ATP w Sofii: Kamil Majchrzak - Ricardas Berankis. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
Kamil Majchrzak zagra z Litwinem Ricardasem Berankisem.

W pierwszej rundzie tenisowego turnieju ATP rozrywanego w stolicy Bułgarii, Sofii, Kamil Majchrzak zagra z niżej notowanym rywalem Ricardasem Berankisem. Czy Polak pokona Litwina i awansuje do kolejnej rundy? Transmisja meczu w Polsacie Sport News oraz w Polsat Box Go.

Kamil Majchrzak, będący aktualnie sto osiemnastym tenisistą świata, stanie naprzeciw Ricardasa Berankisa. Trzydziestodwuletni Litwin zajmuje sto dwudzieste trzecie miejsce w rankingu ATP. Co ciekawe, bukmacherzy większe szanse na odniesienie sukcesu w najbliższym meczu dają plasującemu się pięć pozycji niżej, względem Polaka, Berankisowi.

 

ZOBACZ TAKŻE: ATP w Metz: Jan Zieliński wygrał w deblu

 

Obaj panowie doskonale znają siebie nawzajem. Grali ze sobą już trzykrotnie w przeszłości. Pierwszy raz miał miejsce w 2015 roku, podczas challengera na hali, rozgrywanym we Wrocławiu. Wówczas 2:0 wygrał Litwin. Sztukę tę powtórzył trzy lata później w francuskim Saint-Brieuc, a następnie wygrał cały turniej.

 

W 2019 roku, ponownie w Saint-Brieuc, tym razem w półfinale turnieju, triumfował dwudziestosześciolatek urodzony w Piotrkowie Trybunalskim (2:0). Berankis był wówczas rozstawiony z numerem pierwszym, natomiast ósmy Hurkacz, jak się później okazało, również wygrał tamtą imprezę.

 

Transmisja meczu Kamil Majchrzak - Ricardas Berankis w Polsacie Sport News oraz w Polsat Box Go. Początek o godz. 15:00

MS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie