Maryna Moroz pierwszą zawodniczką UFC na rozkładówce "Playboya" (ZDJĘCIA)

Sporty walki

Maryna Moroz została pierwszą zawodniczką w historii UFC, która wzięła pojawiła się na rozkładówce "Playboya". Ukrainka podzieliła się wiadomością w swoich mediach społecznościowych.

Moroz zapowiedziała dobre wieści już kilka dni temu. Nie zdradziła wtedy, co miała na myśli, ale wyznała, że nie ma to nic wspólnego ze startami w MMA. Teraz wiemy już, że chodziło o sesję dla "Playboya". Tym samym Ukrainka stała się pierwszą zawodniczką w historii UFC, która pojawiła się właśnie w tym magazynie.


Zobacz także: Jeden z najdziwniejszych nokautów w historii! Kopnięcie w korpus z pozycji leżącej (WIDEO)

 

- Z przyjemnością ogłaszam, że będę pierwszą zawodniczką na rozkładówce "Playboya". Nie mogę się doczekać, by współpracować z tak kultową marką - napisała na Twitterze.

 

Fani bardzo szybko jej pogratulowali. Ogłoszenie przyciągnęło wiele pozytywnych komentarzy.

 

"Iron Lady" jest zawodową zawodniczką MMA od 2013 roku. Już dwa lata później trafiła do UFC, gdzie w debiucie niespodziewanie pokonała Joanne Calderwood. Od tego czasu miewała gorsze i lepsze momenty. Aktualnie może pochwalić się serią trzech kolejnych wygranych, na które składa się pokonanie Sabiny Mazo, Mayry Bueno Silvy oraz Mariyi Agapovej. Po raz kolejny w oktagonie zobaczymy ją 19 listopada na gali w Las Vegas. Jej przeciwniczką będzie Jennifer Maia.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie