Ninja Warrior Polska: W piątym odcinku będzie brawurowo!

Inne
Ninja Warrior Polska: W piątym odcinku będzie brawurowo!
fot. Materiały prasowe
W piątym odcinku gościć będziemy przedstawicieli służb mundurowych.

To będzie odcinek prawdziwych mocarzy, w którym królują służby mundurowe. Najdzielniejsze kobiety – funkcjonariuszki policji i straży granicznej, twardziele ze straży pożarnej oraz wojska. Wszyscy zameldowali się na torze i z dumą stanęli do wykonania zadania. Transmisja piątego odcinka Ninja Warrior Polska na antenie Polsatu.

Podobno dla ludzi, służących na co dzień w mundurach, nie ma rzeczy nie do przejścia. Czy to powiedzenie znajdzie potwierdzenie w programie? Z takimi przeciwnikami mogą poradzić sobie wyłącznie najlepsi ninja, których nie zabraknie w tym odcinku. Zobaczymy m.in. naszych asów: Pawła Murawskiego i Janka Tatarowicza. Nawet występujące tym razem gwiazdy to twardziele.

 

Na starcie staną bohaterowie serialu Gliniarze: Monika Miller i Piotr Mróz, który zapytany, jak widzi swoje szanse w programie Ninja Warrior Polska odpowiedział: Zdecydowanie łatwiej mi było tańczyć w Tańcu z Gwiazdami, bo tam przed każdym odcinkiem mieliśmy treningi. Zupełnie inny jest charakter programu Ninja Warrior Polska. Tu każdy szykuje się we własnym zakresie. Zawodnicy to wszechstronni sportowcy, prawdziwi herosi, którzy walczą o swoją niesamowitą sprawność każdego dnia. Dla wielu z nich to kolejny udział w programie. Choć przeszkody na torze różnią się w każdym sezonie, to i tak, mają o nim pojęcie. Ja go widzę na żywo pierwszy raz i przyznam, że robi ogromne wrażenie. W telewizji wygląda na mniejszy. Na żywo faktycznie przytłacza nie tylko wielkością.

 

 

Kim są nasi zdolni ninja, znani z poprzednich edycji? Paweł Murawski to jeden z najlepszych zawodników programu Ninja Warrior Polska oraz czołowy szkoleniowiec dyscypliny Ninja w kraju. Dynamiczny i bardzo agresywny w swoich występach. W tym piątym odcinku zmierzy się z równie utalentowanym i nieprzewidywalnym Janem Tatarowiczem. Ten młody chłopak już od dawana dorównuje najlepszym i nie raz utarł im nosa na naszym torze. Szykuje się prawdziwe starcie tytanów. A czy ci dwaj mogą konkurować z porządnie wyszkolonymi na poligonie mundurowymi? Zobaczymy, kto włożył więcej serca i pracy w sprawność fizyczną i hart ducha.


„Ninja Warrior Polska” w każdy wtorek o godz. 20.05 na antenie Polsatu.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie