Turniej Ośmiu Narodów U-20: Polska - Portugalia. Relacja i wynik na żywo

We wtorek podopieczni trenera Miłosza Stępińskiego zagrają w Stalowej Woli z reprezentacją Portugalii do lat dwudziestu jeden. Ostatnim razem padł remis. Jak będzie teraz? Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

W towarzyskim Turnieju Ośmiu Narodów Polacy rozegrali już dwa spotkania. W pierwszym meczu wygrali 1:0 z Włochami. Karnego dla "Niebieskich" zmarnował Simone Panada, natomiast w dziewięćdziesiątej minucie jedyną bramkę meczu zdobył piłkarz Odry Opole Maksymilian Tkocz.

W drugim meczu Polska uległa 1:2 Niemcom. Bramkę samobójczą na rzecz "Biało-Czerwonych" zdobył w pierwszej połowie Kenneth Schmidt. Dopiero w osiemdziesiątej czwartej oraz osiemdziesiątej ósmej minucie Niemcy strzelali gole. Piłkę do siatki Kacpra Bieszczada kierowali kolejno Fisnik Asllani oraz Kerim Calhanoglu.

Portugalczycy dotychczas zagrali jedno spotkanie w turnieju. Polegli 1:2 w meczu z Włochami i zajmują obecnie przedostatnie miejsce, podczas, gdy Polacy plasują się na czwartej lokacie.

W tamtym roku, w tych samych rozgrywkach i starciu z naszym najbliższym rywalem padł bezbramkowy remis. Czy tak samo będzie tym razem?

Relacja i wynik na żywo z meczu Polska U-20 - Portugalia U-20 na Polsatsport.pl. Początek o godz. 15:15.